NEJVÍCE VŠESTRANNÝ REPRODUKTOR OD BOSE

Portable Home Speaker je bezdrátový domácí reproduktor, přenosný Bluetooth reproduktor a hlasový asistent  jednoduše vše v jednom. Kolem domu ho můžete přesunout z místnosti do místnosti a když odejdete z domu, můžete si ho vzít s sebou. Kdekoli s Wi-Fi, můžete jej ovládat hlasem a streamovat hudbu přímo z cloudu. Mimo dosah Wi-Fi jej můžete ovládat jako jakýkoli jiný přenosný reproduktor pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo počítače přes Bluetooth a poslouchat vše, co chcete. A bez ohledu na to, co posloucháte nebo kde to posloucháte, uslyšíte to vše ve 360° úžasného zvuku Bose. Je to domácí reproduktor, bez kterého nechcete opustit domov.

SLYŠTE ZVUK. CIŤTE ROZDÍL.

Stejně jako reproduktory SoundLink Revolve a Revolve + je Bose Portable Home Speaker navržen tak, aby vyzařoval čistý zvuk ve všech směrech současně. Je však také navržen tak, aby v malém těle byl velký důraz, s hlubšími basy a větším výkonem. Umístěte reproduktor doprostřed večírku a všichni si mohou užít stejný zážitek. Nebo jej umístěte do rohu místnosti a budete mít pocit, že zvuk je všude kolem vás.

Jednoduché streamování

Pouštějte hudbu z populárních služebna jako Spotify, Amazon Music a Deezer kdekoli, kde máte připojení Wi-Fi. Všude jinde můžete pomocí Bluetooth poslouchat vše, co váš mobilní telefon nebo tablet může hrát. Uživatelé Apple mohou také použít AirPlay 2 k přehrávání ze svých zařízení.

Jednoduché nastavení a absolutní kontrola

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Bose Music a získejte pokyny, jak krok za krokem nastavit reproduktor. Poté pomocí aplikace snadno procházejte veškerou hudbu na jednom místě, plynule přecházejte mezi radio stanicemi, palylisty a službami a udržujte software svého reproduktoru aktuální. Aplikace Bose Music také umožňuje seskupit váš přenosný domácí reproduktor Bose s jakýmkoli jiným inteligentním reproduktorem nebo soundbarem Bose, který vám zajistí hladký zvukový zážitek v celé domácnosti. Poslouchejte různé písně v různých místnostech nebo jednu píseň v každé místnosti najednou.

Ještě lepší je všechno dohromady

Portable Home Speaker je součástí nové rodiny inteligentních reproduktorů Bose, které zahrnují Home Speaker 300Home speaker 500Soundbar 500 a Soundbar 700. Začněte jedním a přidejte kdykoli další. Protože nic neudělá domov útulnějším, než v každé místnosti cítit a slyšet fascinující zvuk od BOSE. 

 

Bose Portable Home Speaker

SEC electronic s.r.o.

Dražkovice 155

533 33 Pardubice

Tel. obchod / eshop : + 420 466 301 333

Tel. servis: + 420 466 301 332

GSM: + 420 603 299 555

E-mail: eshop@secel.cz

Provozní doba:

Po - Pá: 8:00 - 16:30 hod

 

Luxusní Zvuk | soan.cz | secel.cz