Bose Portable Home Speaker

CHYTRÝ.  PŘENOSNÝ.  VÝKONNÝ.

360° ZVUK, VÝKONNÉ BASY

VODĚ ODOLNÝ

VÝDRŽ BATERIE NA JEDNO NABITÍ AŽ 12 HODIN

APPLE AIRPALY 2

ZABUDOVANÝ HLASOVÝ ASISTENT

OVLÁDAT LZE HLASEM, DOTYKEM NEBO APLIKACÍ

PŘIPOJENÍ PŘES WIFI A BLUETOOTH

FUNKCE MULTI-ROOM

NEJVÍCE VŠESTRANNÝ REPRODUKTOR OD BOSE

Portable Home Speaker je bezdrátový domácí reproduktor, přenosný Bluetooth reproduktor a hlasový asistent  jednoduše vše v jednom. Kolem domu ho můžete přesunout z místnosti do místnosti a když odejdete z domu, můžete si ho vzít s sebou. Kdekoli s Wi-Fi, můžete jej ovládat hlasem a streamovat hudbu přímo z cloudu. Mimo dosah Wi-Fi jej můžete ovládat jako jakýkoli jiný přenosný reproduktor pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo počítače přes Bluetooth a poslouchat vše, co chcete. A bez ohledu na to, co posloucháte nebo kde to posloucháte, uslyšíte to vše ve 360° úžasného zvuku Bose. Je to domácí reproduktor, bez kterého nechcete opustit domov.

SLYŠTE ZVUK. CIŤTE ROZDÍL.

Stejně jako reproduktory SoundLink Revolve a Revolve + je Bose Portable Home Speaker navržen tak, aby vyzařoval čistý zvuk ve všech směrech současně. Je však také navržen tak, aby v malém těle byl velký důraz, s hlubšími basy a větším výkonem. Umístěte reproduktor doprostřed večírku a všichni si mohou užít stejný zážitek. Nebo jej umístěte do rohu místnosti a budete mít pocit, že zvuk je všude kolem vás.

Vestavěný hlasový asistent

Přehrávej. Pausa. Náhodný výběr. Další skladba, přání stačí pouze vyslovit. Díky hlasovým asistentům jako Google Assistant a Amazon Alexa  budete mít  okamžitý přístup k milionům skladeb, ale hudeb je jen začátek. Požádat můžete i o zprávy o počasí, novinky, sportovní výsledky a další a další. Cokoli potřebujete…

Jednoduché streamování

Pouštějte hudbu z populárních služebna jako Spotify, Amazon Music a Deezer kdekoli, kde máte připojení Wi-Fi. Všude jinde můžete pomocí Bluetooth poslouchat vše, co váš mobilní telefon nebo tablet může hrát. Uživatelé Apple mohou také použít AirPlay 2 k přehrávání ze svých zařízení.

Jednoduché nastavení a absolutní kontrola

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Bose Music a získejte pokyny, jak krok za krokem nastavit reproduktor. Poté pomocí aplikace snadno procházejte veškerou hudbu na jednom místě, plynule přecházejte mezi radio stanicemi, palylisty a službami a udržujte software svého reproduktoru aktuální. Aplikace Bose Music také umožňuje seskupit váš přenosný domácí reproduktor Bose s jakýmkoli jiným inteligentním reproduktorem nebo soundbarem Bose, který vám zajistí hladký zvukový zážitek v celé domácnosti. Poslouchejte různé písně v různých místnostech nebo jednu píseň v každé místnosti najednou.

original (1).png
original (3).png
original (2).png

Ještě lepší je všechno dohromady

Portable Home Speaker je součástí nové rodiny inteligentních reproduktorů Bose, které zahrnují Home Speaker 300Home speaker 500Soundbar 500 a Soundbar 700. Začněte jedním a přidejte kdykoli další. Protože nic neudělá domov útulnějším, než v každé místnosti cítit a slyšet fascinující zvuk od BOSE. 

 

Bose Portable Home Speaker

SEC electronic s.r.o.

Dražkovice 155

533 33 Pardubice

Tel. obchod / eshop : + 420 466 301 333

Tel. servis: + 420 466 301 332

GSM: + 420 603 299 555

E-mail: eshop@secel.cz

Provozní doba:

Po - Pá: 8:00 - 16:00

 

Luxusní Zvuk | soan.cz | secel.cz