BOSE FRAMES ALTO

OPEN-EAR AUDIO

UVA/UVB OCHRANA

ULTRAMODERNÍ MATERIÁLY

ZABUDOVANÝ MIKROFON

PŘIPOJENÍ PŘES BLUETOOTH

PODPORA BOSE AR 

Něco co tu ještě nebylo

Nové a unikátní sluneční brýle od BOSE nejsou pouze obyčejné brýle ale mají ve své patentované konstrukci zabudované reproduktory. Díky tomu všichni kolem vás uvidí elegantní sluneční brýle s perfektním stylem ale vy si budete vychutnávat úžasný zvuk od BOSE včetně rozšířené Audio Reality BOSE AR a parádní ochranu vašich očí před sluncem.

Požitek, který je určen pouze pro vás

Se slunečními brýlemi Bose si užijete bohatý a pohlcující zvuk, zatímco ostatní ve vašem okolí neuslyší prakticky nic. Exkluzivní technologie s vlastními směrovanými reproduktory budou hrát přímo k vašim uším. Tato technologie vám dává svobodu slyšet a komunikovat se světem kolem vás, to vše při diskrétním poslechu hudby.

Jednoduché nastavení a absolutní kontrola

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Bose Music a získejte pokyny, jak krok za krokem brýle nastavit a používat. Jednoduchá aplikace se skvěle přehledným rozhraním usnadňuje připojení k několika Bluetooth zařízením najednou a jednoduše mezi nimi přepínat. Aplikace rovněž aktualizuje brýle s nejnovějším dostupným Bose Softwarem. Navíc nabízí užitečné tipy a dokonce můžete měnit jazyk pro hlasovou výzvu.

original (1).png
original (3).png
original (2).png

Co vše se skrývá uvnitř konstrukce?

Celá konstrukce je neuvěřitelně lehká váží pouze 44,8g a skrývají se v ní směrované reproduktory a mikrofony právě díky nim můžete přez brýle i telefonovat. Výdrž baterie při přehrávání je 3,5h. Brýle propojíte s mobilním telefonem pomocí bezplatné aplikace Bose Connect a následně je díki ní nastavíte.

BOSE FRAMES ALTO

SEC electronic s.r.o.

Dražkovice 155

533 33 Pardubice

Tel. obchod / eshop : + 420 466 301 333

Tel. servis: + 420 466 301 332

GSM: + 420 603 299 555

E-mail: eshop@secel.cz

Provozní doba:

Po - Pá: 8:00 - 16:00

 

Luxusní Zvuk | soan.cz | secel.cz